Vidalı Hava Kompresör Makinaları Çözümü

Vidalı hava kompresör makinalarında yer alan vida grubu ve soğutma gurubu motorlarını tek bir sürücü ile kontrol eden (bağımsız PID algoritmaları ile) yenilikçi çözüm… Geleneksel motor sürücülerinin aksine çift IGBT çıkışına sahip INVT GD300-21 serisi sürücüler ve istediğiniz düzenlemelere açık dokunmatik HMI ile makinalarınızda en üst düzeyde konfor ve teknoloji sağlamaktayız.

Görselleri konfigüre edilebilir dokunmatik ekran
fan-motoru
Vida ve fan motoruna özelleştirilmiş yeni nesil sürücü

Solar Pompa Çözümü

Fuji Electric markamızın solar pompa sistemleri için tasarlanmış sürücüsü Frenic ACE solar… Ongrid / offgrid sistemlere uygun PV panellerden beslenen pompa sürücüsü. Üst düzey MPPT yazılımı sayesinde ışınımdan maksimum faydalanma sağlayabilirsiniz.

Sulama alanlarında dalgıç pompa motoru solar sistemleri

HVAC Uygulamaları

Endüstriyel tesis, hastane, AVM, konutlarda uygulanan HVAC uygulamalarında asıl amaç sabit basınçlı değişken bir akış sağlayabilmektir. Fuji Electric markamızın sunmuş olduğu Frenic ACE-H ile tesislerdeki istenen akış değerlerini gerçekleştirmenin yanı sıra enerji verimliliği ve pompa/fan sistemlerinin koruma görevlerini kusursuzca yerine getirmektedir. Devamı için tıklayınız.